Rodzina Kopciów

Regulamin forum
Możesz zostawić ślad swojej obecności na moich stronach internetowych, wpisując się do księgi gości, najlepiej opisując, jaką stronę odwiedzałeś(-aś). Jeżeli jednak chciał(-a)byś, żebym ja lub ktoś inny mógł odpowiedzieć na Twój wpis, to zostaw swojego mejla (adres poczty elektronicznej) lub jakieś inne namiary... Podając mejla, na wszelki wypadek NIE używaj znaku "@" (małpa), jeśli nie chcesz dostawać spamu (niechcianych reklam). Niechciane treści reklamowe, obraźliwe, nieprzyzwoite lub szkodliwe mogą być usunięte bez ostrzeżenia.
ODPOWIEDZ
Paulina

Rodzina Kopciów

Post autor: Paulina » czwartek, 11 marca 2010, 08:03

Witam. Moje nazwisko jak wiekszość innych na tej stronie to Kopeć. Ciekawa tylko jestem czy w jakiś sposób jestem spokrewniona z tym rodem? mieszkam w woj lubelskim a w tych zestawieniach z moich stron nikogo nie znalazlam. Jeżeli ktoś jest w stanie odpowiedzieę proszę o kontakt na mail: makumbakopec(malpa)wp.pl

kopeć

Re: Rodzina Kopciów

Post autor: kopeć » piątek, 12 listopada 2010, 13:57

ja też nazywam się KOPEĆ TADEUSZ. CHCIAŁBYM ODSZUKAĆ MÓJ RÓD RODZINY KOPEĆ. Mój ojciec dawno umarł bo 1969 r. mama przez wiele lat ukrywała adres pochodzenia mojego ojca. więc wiedza o tej mojej rodzinie jest szczątkowa. może jednak WAS odnajdę. zacznę od tego że nie znam imion dziadków. dziadka nie widziałem nigdy. babkę tylko ras w moim życiu. a kiedy ją widziałem to była nie poczytalna , po pożarze tak zwanej kuchni letniej. tato i jego rodzeństwo pochodzą ze wsi KRÓLOWA WOLA, powiat SPAŁA. w byłym woj. Łódzkim. tato miał na imię Ignacy. miał , chyba, czworo rodzeństwa. pamiętam tylko jedno imię brata mojego ojca.Lucjan . on też nie żyje , umarł chyba w Królowej Woli. inny brat mieszkał w Spale. który miał padaczkę . po przez tą chorobę pośrednio umarł. padaczka rzuciła nim do wody po czym się utopił. w tej samej wsi mieszkała rodzima o nazwisku KUTA. rodzina te jest blisko spokrewniana z rodziną Kopeć. wiem też że ktoś z rodziny Kopeć mieszka w mieście Łodzi. nie wiem gdzie obecnie mieszkają. ale jakieś 30 lat temu mieszkali w Łódzkiej dzielnicy Chojny . jestem na emeryturze , więc zamierzam tam się wybrać . kontakt ze mną przez internet. tadeuszwioletta wp. pl

kopeć

Re: Rodzina Kopciów

Post autor: kopeć » piątek, 12 listopada 2010, 14:00

ja też nazywam się KOPEĆ TADEUSZ. CHCIAŁBYM ODSZUKAĆ MÓJ RÓD RODZINY KOPEĆ. Mój ojciec dawno umarł bo 1969 r. mama przez wiele lat ukrywała adres pochodzenia mojego ojca. więc wiedza o tej mojej rodzinie jest szczątkowa. może jednak WAS odnajdę. zacznę od tego że nie znam imion dziadków. dziadka nie widziałem nigdy. babkę tylko ras w moim życiu. a kiedy ją widziałem to była nie poczytalna , po pożarze tak zwanej kuchni letniej. tato i jego rodzeństwo pochodzą ze wsi KRÓLOWA WOLA, powiat SPAŁA. w byłym woj. Łódzkim. tato miał na imię Ignacy. miał , chyba, czworo rodzeństwa. pamiętam tylko jedno imię brata mojego ojca.Lucjan . on też nie żyje , umarł chyba w Królowej Woli. inny brat mieszkał w Spale. który miał padaczkę . po przez tą chorobę pośrednio umarł. padaczka rzuciła nim do wody po czym się utopił. w tej samej wsi mieszkała rodzima o nazwisku KUTA. rodzina te jest blisko spokrewniana z rodziną Kopeć. wiem też że ktoś z rodziny Kopeć mieszka w mieście Łodzi. nie wiem gdzie obecnie mieszkają. ale jakieś 30 lat temu mieszkali w Łódzkiej dzielnicy Chojny . jestem na emeryturze , więc zamierzam tam się wybrać . kontakt ze mną przez internet. tadeuszwioletta @ wp. pl

ODPOWIEDZ