Szypułowie

Regulamin forum
Możesz zostawić ślad swojej obecności na moich stronach internetowych, wpisując się do księgi gości, najlepiej opisując, jaką stronę odwiedzałeś(-aś). Jeżeli jednak chciał(-a)byś, żebym ja lub ktoś inny mógł odpowiedzieć na Twój wpis, to zostaw swojego mejla (adres poczty elektronicznej) lub jakieś inne namiary... Podając mejla, na wszelki wypadek NIE używaj znaku "@" (małpa), jeśli nie chcesz dostawać spamu (niechcianych reklam). Niechciane treści reklamowe, obraźliwe, nieprzyzwoite lub szkodliwe mogą być usunięte bez ostrzeżenia.
ODPOWIEDZ
marcela00023
Imię i nazwisko: Marcelina Niedbalska
Pokrewieństwo z naszą Rodziną: na pewno należę do którejś rodziny, ale nie wiem do której
Szukam: SZYPUłA z KOMOROWA gmina Majdan Królewski, pokrewieństwo napewno z rodzina Wilk, skoligowacenie Cybula, Chmielowiec

Szypułowie

Post autor: marcela00023 » poniedziałek, 29 marca 2010, 13:23

Witam!
Jestem wnuczką Henryka i Jadwigi Szypułów. Zaintrygowała mnie ta strona i postanowiłam się dokopać moich przodków. Mój dziadek Henryk Szypuła pochodził z okolic Majdanu Królewskiego. Rodzina po moim dziadku do tej pory mieszka w Komorowie. Niestety nie wiem jak miał na imię jego matka, ale ojciec chyba Piotr, tak mi przekazała mama. Wiem ze po śmierci ojca mojego dziadka, moja prababka wyszła jeszcze raz za mąż za Pana pochodzącego z rodziny Wilk, która również pochodzi ze stron Majdanu. Mój pradziadek prawdopodobnie został pochowany w Krakowie, natomiast grób prababki Szypułowej (po drugim mężu Wilk) znajduje się w Nysie. Jeżeli ktoś posiada jakieś info proszę o odpowiedz. Bo bardzo prawdopodobne ze drzewo genealogiczne Szypułow przedstawione na tej stronie jest równiez moim drzewem. Jeżeli chodzi o moich pradziadków Szypułów wiem od mamy ze przez jakiś okres czasu przebywali gdzieś we Francji. Natomiast moja prababka jeszcze gdy moja mama była maleńkim dzieckiem miała jakiś kontakt z rodziną Szypułów zamieszkującą w Stanach Zjednoczonyvch.
Z tego co wiem od babci duża część rodziny dziadka jacyś wujowie ciotki wyemigrowała właśnie do Stanów Zjednoczonych i tam się osiedliła (ponoć w Chicago) jest dużo Szypułów którzy pochodzą z rodziny dziadka.

marcela00023
Imię i nazwisko: Marcelina Niedbalska
Pokrewieństwo z naszą Rodziną: na pewno należę do którejś rodziny, ale nie wiem do której
Szukam: SZYPUłA z KOMOROWA gmina Majdan Królewski, pokrewieństwo napewno z rodzina Wilk, skoligowacenie Cybula, Chmielowiec

Re: Szypułowie

Post autor: marcela00023 » poniedziałek, 29 marca 2010, 21:13

Mój meil: marcelina-lubin (małpa) o2.pl

ODPOWIEDZ