Rachwał, Piechota, Reguła

Regulamin forum
Możesz zostawić ślad swojej obecności na moich stronach internetowych, wpisując się do księgi gości, najlepiej opisując, jaką stronę odwiedzałeś(-aś). Jeżeli jednak chciał(-a)byś, żebym ja lub ktoś inny mógł odpowiedzieć na Twój wpis, to zostaw swojego mejla (adres poczty elektronicznej) lub jakieś inne namiary... Podając mejla, na wszelki wypadek NIE używaj znaku "@" (małpa), jeśli nie chcesz dostawać spamu (niechcianych reklam). Niechciane treści reklamowe, obraźliwe, nieprzyzwoite lub szkodliwe mogą być usunięte bez ostrzeżenia.
ODPOWIEDZ
iwcia

Rachwał, Piechota, Reguła

Post autor: iwcia » środa, 24 lipca 2013, 19:50

Dzień dobry
Nazywam się Iwona Rachwał. Szukam przodków, potomków i krewnych Antoniego Rachwała, urodzonego w 19.03.1907 r.w Krzątce, syna Michała Rachwała. Żoną Antoniego była Stanisława Reguła, ur. 09.09.1909 w Trzęsówce.
Rodzeństwo Antoniego: Władysław (ur. 1903), Jan (ur.1913), Stanisław, Marian, Maria, Stefania.
Dzieci Antoniego: Józef (ur.1940 w Hucie Komorowskiej), Janina (ur.1947 w Hucie Komorowskiej), Genowefa, Maria, Edward.
Antoni w latach 50-tych wyjechał z rodziną i osiedlił się w okolicach Bydgoszczy.
Jego syn, Józef, ożenił się już w okolicach Bydgoszczy z Czesławą Piechotą (ur.1937 w Ostrowach Tuszowskich, córce Józefa Piechoty i Honoraty Nawalany).
Proszę o kontakt na adres mailowy osoby, które mogłyby mi pomóc w odszukaniu krewnych i przodków Antoniego Rachwała, jego ojca Michała Rachwała i innych krewnych oraz ustalić, skąd przybyli w tamte rejony.
Pozdrawiam.
Iwona Rachwał

iwcia
Imię i nazwisko: Iwona Rachwał
Pokrewieństwo z naszą Rodziną: nie jestem potomkiem żadnego z waszych przodków

Re: Rachwał, Piechota, Reguła

Post autor: iwcia » sobota, 15 listopada 2014, 18:36

mój adres mailowy iwona_rachwal(małpa)interia.pl

ODPOWIEDZ