Wersja 3.00

Awatar użytkownika
Maciej Róg
Imię i nazwisko: Maciej Róg
Pokrewieństwo z naszą Rodziną: rodzina Kazimierza Roga i Grażyny Kalinowskiej
JSFamilia: jestem szczęśliwym użytkownikiem skryptu genealogicznego JSFamilia
nk.pl: http://nasza-klasa.pl/profile/160761
Kontakt:

Wersja 3.00

Post autor: Maciej Róg » poniedziałek, 15 lutego 2010, 23:48

Proszę nie przywiązywać szczególnych nadziei do tej magicznej liczby ;)

Po raz pierwszy pośród stabilnych wersji udostępniam wyszukiwarkę rekordów przez listę podpowiedzi.

W szczegółach odsyłam do opisu zmian.
Maciej Róg
www.mrog.org

Awatar użytkownika
Greg40
Imię i nazwisko: Grzegorz Kociubowski
Pokrewieństwo z naszą Rodziną: nie jestem potomkiem żadnego z waszych przodków
JSFamilia: jestem szczęśliwym użytkownikiem skryptu genealogicznego JSFamilia
Kontakt:

Re: Wersja 3.00

Post autor: Greg40 » środa, 17 lutego 2010, 18:41

od dłuższego czasu bałem się magicznej liczby „3.0”, która powinna nieść radykalne zmiany Skryptu, a tych cały czas nie było widać nawet na horyzoncie; ale kiedyś ta wersja musiała nastąpić, choćby zmiany były kosmetyczne; w takim razie niech uzasadnieniem podwyższenia wersji drugiej do trzeciej będzie nowa wyszukiwarka przez listę podpowiedzi, testowana od ponad dwóch tygodni, a teraz udostępniona w wersji stabilnej do ogólnego użytku
Każde uzasadnienie będzie dobre :lol: . Masz subtelne poczucie humoru oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu.
Przecież nie numerki skryptu są ważne, ale to czy daje on korzystającemu zadowolenie z użytkowania. W rozwój skryptu wkładasz bezpłatnie masę czasu. Zanim zacząłem korzystać z jsfamilia przerzuciłem kilka programów i każdemu czegoś brakowało. A to problemy z polskimi znakami, a to właściwości osób, zdarzeń itd na siłę dopasowane z programów powstałych poza naszym krajem do naszym realiów, a to jeśli już polski program to beznadziejny generator www, a to (jeśli portal) z grafiką dla małych dzieci lub po przyciągnięciu mało wymagających użytkowników przeradzający się w komercyjny, a to jak PGV mało czytelny itd,itd. W skrypcie jsfamilia znalazłem to czego potrzebuję i szczerze mówiąc nie wiem dlaczego nie cieszy się zainteresowaniem.
A dla ciebie Macieju niskie ukłony za wkład włożony w powstanie i rozwój skryptu.
Grzegorz Kociubowski

ODPOWIEDZ